Üyelik

Nasıl Üye Olurum?

Publitory'ye Google+ veya Facebook hesabınızla üye olabilirsiniz. Her hesap ayrı bir kişi olarak kayda geçer. O nedenle, hangi sosyal medya hesabıyla üyelik yarattıysanız onunla devam edin. Eğer her ikisiyle de ayrı ayrı üyelik yarattıysanız, sistem bunları ayrı hesaplar (ayrı kişiler) olarak takip edecektir.

Publitory, sosyal medya hesabımdan hangi bilgilere erişmektedir?

Google+ veya Facebook hesabınızdan sadece temel üyelik bilgilerini kullanıyoruz. Bunlar, orada kayıtlı email adresiniz, adınız, soyadınız ve oradaki profil resminizdir. Bu servisler başka bilgileri de açıyor olabilir, ancak biz Publitory üyelik kaydı için sadece yukarda belirtilenleri bu servislerden çekip kaydediyoruz. Bunlar dışında Publitory üyelik kaydı sırasında doldurmanız istenen alanlar isteğe bağlıdır. Sizinle ilgili daha fazla bilgi, erişirliğinizi artıracak olmakla birlikte boş bırakıldığı durumda üyeliğinize engel yaratmaz. Kişisel bilgileriniz site dışında kullanıcıların erişimine açık olmayıp reklam veya başka herhangi bir amaçla asla üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır. Gelecekte site üzerinden sosyal medya arkadaş gurubunuza duyuru veya benzer bir aksiyon yapılacak olursa bu ancak sizin seçiminiz ve onayınızla yapılır.

Gelecekte başka dış hesap giriş alternatifleri de sağlanacak mı?

Evet, diğer popüler login servisleri yakında ekleniyor olacaktır.

Sosyal medya hesabımda kayıtlı eposta hesabımı aktif olarak kullanmıyorum. Publitory'de kullanılmak üzere başka bir eposta adresi kaydedebilirmiyim?

Evet. Profilinizde e-mail değiştir seçeceği ile iletişim için tercih ettiğiniz e-posta hesabını belirleyebilirsiniz.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License